پنجمین اکسپو تبریز با حضور هنرمندان اردبیلی، هفته دوم تیر

پنجمین اکسپو تبریز با حضور هنرمندان اردبیلی، هفته دوم تیر لینک : https://ardabilvas.ir/?p=10061 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : t.me/ArdabilVAS 👆

پنجمین اکسپو تبریز با حضور هنرمندان اردبیلی، هفته دوم تیر | ۷۹ اثر هنری از ۷۹ هنرمند برجسته کشور در پنجمین دوره اکسپوی هنری تبریز عرضه می‌شود.

به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل پنجمین دوره اکسپوی هنری تبریز که به دلیل محدودیت‌های کرونایی به تعویق افتاده بود، با کسب مجوز از ستاد مقابله با کرونا در تیرماه برگزار خواهد شد و آثار هنری چهار رشته نقاشی، خط نقاشی، مجسمه و عکس در معرض فروش قرار می‌گیرند.

این نمایشگاه تخصصی در روز دهم تیرماه تنها با دعوت از خریداران اصلی، رسما فعالیت خود را در محل هتل لاله پارک تبریز آغاز خواهد کرد و سپس در روزهای جمعه ۱۱ تیرماه تا یکشنبه ۱۳ تیرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱، هنرمندان، متخصصان این حوزه و علاقه مندان آثار هنری می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

بازدید از این نمایشگاه تخصصی، ویژه هنرمندان، مجموعه داران، گالری دارها و  هنردوستان آثار هنرهای تجسمی است.

در این دوره از نمایشگاه، هنرمندان برجسته‌ای از مناطق مختلف کشور از جمله استان‌های تهران، خراسان شمالی، خوزستان، اردبیل، آذربایجان غربی، کردستان، مرکزی، لرستان، ایلام، اصفهان، فارس، گلستان و آذربایجان شرقی حضور دارند و آثار فاخری جهت فروش عرضه خواهد شد.

هنرمندان اردبیلی حاضر در این اکسپو عبارتند از :
احمد وکیلی، داور یوسفی، ترحم سلمانی، بهزاد جماعتی، ساوالان جماعتی

کاتالوگ پنجمین اکسپو تبریز :
مشاهده کاتالوگ پنجمین اکسپو هنری تبریز

بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری پنجمین دوره اکسپوی تبریز، دوره آموزشی “شناخت ساختار بازار هنر” در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ تیر با تدریس سجاد باغبان ماهر و فواد نجم الدین نیز برگزار خواهد شد که در این راستا به تمامی شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.

علاقه مندان به ثبت نام در این دوره آموزشی، می‌توانند به سایت اکسپوی هنری تبریز به آدرس tabrizexpo.com مراجعه کنند.

هنرمندان اردبیلی که در ادوار گذشته اکسپو حضور داشتند :
رضوان صادق‌زاده، احمد وکیلی، بابک گرمچی، داور یوسفی، ودود مؤذن‌زاده اردبیلی، ترحم سلمانی، بهزاد جماعتی، ساوالان جماعتی

بازدیدها: ۸

مجله هنری کرمان

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا

«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا «شهر من» …