فینالیست‌های چهارمین دورۀ مسابقۀ کارتون فارو، پرتغال ۲۰۲۱ معرفی شد

فینالیست‌های چهارمین دورۀ مسابقۀ کارتون فارو، پرتغال 2021 معرفی شد لینک : https://ardabilvas.ir/?p=10179 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : t.me/ArdabilVAS 👆

فینالیست‌های چهارمین دورۀ مسابقۀ کارتون فارو، پرتغال ۲۰۲۱ معرفی شد | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل انجمن حفظ و ارتقاء فرهنگ و میراث زیستی شهر فاروی پرتغال در تاریخ یکم ژوئن سال ۲۰۲۱ فینالیست‌های این دوره را معرفی و نمایشگاهی از آثار فینالیست‌ها برگزار کرد.

طبق اعلام دبیرخانه جشنواره در این دوره ۲۷۱ اثر از ۲۶ کشور با موضوع «ویروس کرونا و تأثیر آن بر محیط زیست و جامعه» به مسابقه ارسال شده که از میان آنها ۶۵ فینالیست انتخاب و معرفی شدند. آثار ۱۶ هنرمند از کشورمان در این دوره به فینال راه یافته که آقای سهراب خیری و خانم یلدا هاشمی‌نژاد از جمله فینالیست‌های این دوره از هنرمندان استان اردبیل به شمار می‌آیند.

انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل این موفقیت را به آقای سهراب خیری و خانم یلدا هاشمی‌نژاد تبریک عرض کرده برایشان آرزوی موفقیت‌های بیشتر داریم.

لازم به ذکر است که آقایان فرهادرحیم قراملکی و آقای سالار عشرت‌خواه از هنرمندان مطرح استان آذربایجان شرقی و از همراهان انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل در این جشنواره به عنوان فینالیست معرفی شدند.

تصاویر نمایشگاه فینالیست‌های چهارمین دورۀ مسابقۀ کارتون فارو، پرتغال ۲۰۲۱ :

بازدیدها: ۳

مجله هنری کرمان

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد

سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد | سردیس امیر …