«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا

«شهر من» در بین 30 اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا لینک : https://ardabilvas.ir/?p=10138 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : t.me/ArdabilVAS 👆
«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا

«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل «شهر من» اثر تصویرسازی خانم شیرین قلی‌پور در بین ۳۰ اثر منتخب جشنواره Bo it بولونیای ایتالیا قرار گرفت.

این جشنواره به عنوان یک ابتکار فرهنگی، توسط انجمن های Il Civico 32 و MenoPerMeno هر ساله در بولونیا برگزار می شود. در فراخوان این جشنواره از شرکت کنندگان خواسته شده است از طریق یک کار خلاقانه، اثر خود را در قالب فرمتی از پیش‌تعریف شده ایجاد و با بازتاب و بیان این تغییر، تفسیری معاصر را از نگاه های جدید به شهر شروع کنند.

خانم شیرین قلی‌پور نیز با تعریفی و تفسیر خود از بنای تاریخی اردبیل (بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی) اثر تصویرسازی خود را با عنوان «شهر من» خلق و ارسال کرده‌اند. این اثر در سایت جشنواره Bo it imaging بولونیای ایتالیا در بین ۳۰ اثر منتخب به نمایش گذاشته شده است.

شیرین قلیپور از هنرمندان و استادان توانمند استان اردبیل در رشته‌های تصویرسازی، کارتون و کاریکاتور بوده و در زمینه آموزشی نیز فعالیت گسترده‌ای در دانشگاه‌های هنر استان و مراکز آموزشی دارند.

انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل این موفقیت را به ایشان و جامعه هنر استان اردبیل و ایران تبریک عرض می‌کند.

برای مشاهده آثار و بیوگرافی خانم قلی‌پور اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۳

مجله هنری کرمان

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد

سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد | سردیس امیر …