سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد

 سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد لینک : https://ardabilvas.ir/?p=10104 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : t.me/ArdabilVAS 👆

سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر اثر مجید عابدی، رونمایی و نصب شد | سردیس امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎فر، اثر هنرمند جوان استان اردبیل و اهل خلخال، آقای مجید عابدی طی مراسمی با حضور سرتیب، مسئولین و مردم رونمایی در سالن ارشاد برگزار و درمیدان معلم نصب گردید.

به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل این مراسم در روز چهارشنبه ۱۹ خرداد، در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم خلخال برگزار شد و از فرزند برومند خلخال «امیر سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎فر » تقدیر و تجلیل شد.

این اثر توسط آقای مجید عابدی خلق شده است، وی که از هنرمندان جوان و با استعداد در زمینه حجم و مجسمه‌سازی و صنایع دستی به شمار می‌رود متولد ۱۳۷۱ و اهل خلخال است.

عابدی فارغ‌التحصیل رشته هنر اسلامی، گرافیش فلز در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، از دانشگاه هنر اسلامی تبریز می‌باشد

در کارنامه کاری ایشان چندین نمایشگاه صنایع دستی، شرکت در جشنواره ملی مجسمه‌های شنی، ساخت چندین سردیس از شخصیت‌های مهم و حضور در سومین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر ایران به چشم می‌خورد.

در پایان مراسم نیز از سردیس‎‎‎‎‎های سرتیپ ناصر محمدی‎‎‎‎‎‎‎فر و سردار شهید قاسم سلیمانی در میدان معلم و انتهای بلوار یادگاران امام شهرستان خلخال رونمایی شد. لازم به ذکر است که سرتیپ محمدی‌فر فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند و در حال حاضر بعنوان یکی از مشاوران ارشد نظامی فرماندهی کل قوا مشغول فعالیت هستند.

بازدیدها: ۲

مجله هنری کرمان

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا

«شهر من» در بین ۳۰ اثر منتخب دومین دوره Bo it بولونیا ایتالیا «شهر من» …