رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
  • کد خبر : ۱۰۹۰۸
photo_2017-01-04_12-59-57
مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان:

خودم را هنرمند نمی دانم ولی خادمی برای هنرمندان می دانم

ابوذر حسینی نسب مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان گفت: خیلی خوشحالم از اینکه به عنوان خادم و خدمتگزار این قشر ارزشمند و با ظرفیت جامعه هنری حضور پیدا کرده ام ، خودم را هنرمند نمی دانم ولی خادمی برای هنرمندان می دانم

به گزارش کرمان هنر ،ابوذر حسینی نسب فرزند شهید حاج حسین حسینی نسب در سال ۱۳۶۲ در روستای فخر آباد از توابع شهرستان رفسنجان ،دیار سرداران بزرگی همچون حاج احمد امینی و شهید عابدینی و بسیاری شهدای بزرگ دیگری متولد شده است.

انتصاب وی به سمت ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان دلیلی شد که با ایشان گفتگویی صمیمی داشته باشیم.

در ابتدای گفتگواز سابقه هنری وی که سوال اکثر هنرمندان و هنردوستان کرمانی می باشد پرسیده شد؟
با سلام حضور هنرمندان عزیز،متعهد و انقلابی.
بنده از همان سالهای ابتدایی تحصیل و با توجه به علاقه مندی به رشته های هنری، فعالیت های خود رادر گروههای سرود ، تواشیح و تئاتر ،روزنامه دیواری و …در مدرسه اغاز نمودم؛که البته این فعالیت ها با گذر زمان گسترده تر و به صورت حرفه ای ادامه پیدا کرد.
بازی در نقش اول تئاتری با نام به سوی حرم به کارگردانی مهدی عبدالهی در رفسنجان

کسب مقام اول مسابقات طراحی دانشجویی در دانشکده افسری اصفهان

مجری گری در بسیاری از مراسمات من جمله یادواره های شهدا،همایش ها و جشنواره ها و …از دیگر فعالیت های هنری اینجانب بوده است.
اما بحث گویندگی و اجرا در صدا و سیمای مرکز کرمان را از سال ۸۷و با گویندگی در برنامه رادیویی بسیج مدرسه عشق اغاز کردم و تا کنون در بسیاری از برنامه های رادیو به عنوان گوینده ایفای نقش کرده ام.

تهیه کننده و گویندگی برنامه رادیویی بسیج مدرسه عشق که همچنان ادامه دارد

گویندگی برنامه زنده رادیویی قنوت دلها ، به سوی روشنایی ، ترنم وحی و برنامه تحلیلی گفتگو از رادیو کرمان

مجری برنامه تلویزیونی خانه های نورانی ، برنامه فرهنگی و اجتماعی پنجره ، مجری برنامه زنده هوای حرم

فعالیت تخصصی و مستمر در بخش گویندگی خبر رادیو و تلویزیون کرمان که همچنان ادامه دارد.

 

سوابق اجرایی و مدیریتی

مدیر امور انجمن های سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان از سال ۸۷ تا ۹۲

سابقه فعالیت در مدیریت برنامه و بودجه سازمان بسیج هنرمندان کشور

سابقه فعالیت به عنوان مدیر عملیات روانی فرهنگی سپاه ثارالله استان کرمان

مربی طرح روشنگران فرهنگی بسیج و…
از ظرفیت های هنری استان از مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان پرسیدم؟

استان کرمان همچنانی که از لحاظ جغرافیایی پهناورو گسترده است و به عنوان استان چهار فصل در کشور شناخته شده است به همین تناسب از نظر هنری نیز گستردگی ظرفیت های فرهنگی و هنری در استان مشاهده می شود.
حضور هنرمندان کرمانی در عرصه های مختلف می تواند باعث شود که ما در جهت پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی با زبان هنر کار های ارزشمند و فاخری انجام دهیم که در این زمینه برنامه ریزی باید انجام شود وبا جدیتی بیشتر و حضور جدی تر انجمن های سازمان بسیج هنرمندان باید ادامه پیدا کند.

 

از اهداف پیش روی سازمان بسیج هنرمندان استان بگویید؟

استفاده از ظرفیت جوانان هنرمند متعهد و انقلابی در مرکز استان و دیگر شهرستان های کرمان می تواند در جامع عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در مباحث گوناگون به ویژه در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل صورت پذیرد در دستور کار سازمان بسیج هنرمندان قرار خواهیم داد .
سخنی با هنرمندان

خیلی خوشحالم از اینکه به عنوان خادم و خدمتگزار این قشر ارزشمند و با ظرفیت جامعه هنری حضور پیدا کرده ام ، خودم را هنرمند نمی دانم ولی خادمی برای هنرمندان می دانم و این افتخاری بس بزرگ برای من هست که بتوانم در این عرصه خدمتگزاری کوچک و هماهنگ کننده برنامه های انجمن ها و رشته های هنری مختلف در استان باشم.
انشا… با عنایات حق تعالی و دعای شهدای عزیز هنرمند و همچنین با همدلی و پشتیبانی و همکاری معنوی و روحی عزیزان هنرمند بتوانیم منشا اثر اقدامات مفیدی در جهت پاسداشت ارزش های انقلابی در قالب هنر باشیم.

ما به گفته رهبر معظم انقلاب در یک پیچ تاریخی هستیم که هنر به عنوان زبانی رسا می تواند در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نقشی اثر گذار داشته باشد تا فردایی روشن تر برای شهر ، استان و همچنین کشور در پیش رو داشته باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه