رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
  • کد خبر : ۱۰۸۱۸
photo_2016-12-21_06-45-33
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان:

کارگاه شعر و ترانه«انقلاب» در کرمان برگزار میشود

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان از برگزاری کارگاه شعر و ترانه «انقلاب» در کرمان خبر داد و گفت: این کارگاه طی دهه فجر امسال برگزار می شود.

محمد رضا احمدی مسئول سازمان  بسیج هنرمندان استان کرمان در گفتگویی با سایت کرمان هنر ، از برگزاری کارگاه شعر و ترانه «انقلاب» در کرمان خبر داد و گفت: این کارگاه طی دهه فجر امسال برگزار می شود.

وی  هدف از برپایی این کارگاه را توانمندسازی شاعران جوان و انقلابی، فراهم کردن زمینه  انتقال تجربه اساتید فن در این حوزه به نسل جوان، فراهم کردن زمینه انتقال آرمان ها و ارزش های انقلاب با زبان شعر به نسل فعلی و آتی و  کمک به تعمیق و گسترش ارزش های انقلابی و اسلامی در این قالب عنوان کرد.

محمد رضا احمدی آرمان ها و ارزش های انقلابی (استکبار ستیزی)، ولایت و رهبری نهضت انتظار، شعر اجتماعی (طنز عدالت اجتماعی)، اقتصاد مقاومتی، احیا امر به معروف و نهی از منکر و شهدای مدافع حرم را به عنوان موضوعات این کارگاه اعلام کرد.

مسئول بسیج هنرمندان استان کرمان آخرین مهلت ارسال آثار به این کارگاه شعر را اول بهمن ۹۵ عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می تواند ظرف مهلت مقرر آثار خود را از طریق رایانامه artkerman@yahoo.com ارسال کنند.

وی شماره تلفن ۰۳۴۳۲۴۵۵۲۹  را به عنوان دیگر پل ارتباطی برای هنرمندان اعلام کرد تا اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق پیگیری کنند.

احمدی  گفت: هم چنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره به آدرس کرمان ، حیابان فیروزه کوچه شماره ۲ ، ساختمان بسیج اقشار ، طبقه دوم – بسیج هنرمندان استان کرمان مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه